Skip links
Gece
Gündüz
PİM İNŞAAT & PROJE

İnovasyon ve Stil: Modern Mimarinin İmzası

Yaptığımız projelerde modern mimarinin temellerini uygularken , yeni fikirlerin, teknolojilerin ve yaklaşımların kullanılması önemsiyoruz . Projenin kimliğini stil, estetik ve tasarımlarıyla benzersiz bir şekilde ifade ediyoruz.. Modern mimariye, inovatif tasarım yaklaşımlarımızla birlikte estetik açıdan çarpıcı ve çağdaş bir görünüm sunuyoruz. Bu da yaşadığımız döneme bıraktığımız, imzamız .

PİM PROJE

Formun Özgürlüğüyle Tanışın: Modern Mimari

KONUT PROJELERİ

OTEL PROJELERİ

RESTORANT PROJELERİ

TİCARİ MEKANLAR

KURUMSAL PROJELER

OFİS PROJELERİ

PİM İNŞAAT & PROJE

Çalışma Alanlarımız

Mühendislik, inşaat, tasarım ve proje yönetimi konusunda müşterilerimizin benzersiz bir deneyim sunuyoruz.​

Proje Yönetimi

Mimari, inşaat ve iç mimari projeler için tasarlanan her detayın başarılı bir sonuç için A'dan Z'ye her datayının dengeli şekilde işlemesinin sağlanmasıdır.

Uygulama Projeleri

Tüm tasarım süreçlerini yürüttüğümüz projelerin inşai faaliyetlerini de kendi bünyemizde sağlamaktayız. Projenin kendi özgün kültürünü inşaat uygulamalarında da yansıtmaktayız.

Özgün Mimari

Pim olarak, bir yerin ihtiyaçlarına ve çevresel faktörlere özgü olarak tasarlarken aynı zamanda estetik, işlevsellik ve sürdürülebilirlik gibi faktörleri de göz önünde bulunduruyoruz.

Konsept Tasarım

İhtiyaç duyulan tasarımın, mekana, markaya ve tarza göre projelendirilmesi ile konsept tasarım süreci başlamaktadır. Özgün ruhumuz ve uzman ekiplerimiz ile konsept tasarım uygulamaları yapılmaktadır.

İnşaat Uygulamaları

Tüm tasarım süreçlerini yürüttüğümüz projelerin inşai faaliyetlerini de kendi bünyemizde sağlamaktayız. Tasarımlarımızda olduğu gibi projenin kendi özgün kültürünü inşaat uygulamalarında da yansıtmaktayız.

Pim Projeleri

Hem sanat hem de bilim, mimarların tasarımlarını oluştururken bir araya gelerek etkileyici ve işlevsel binaların ortaya çıkmasını sağlar.

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag