Skip links

SEAL LIFE Mordoğan DENİZE SIFIRLÜX BİR YAŞAMGELECEĞE YATIRIM

PİM OLARAK; EGENİN SAKLI CENNETİ MORDOĞAN'DA BENZERSİZ BİR PROJEYE İMZA ATIYORUZ. SEAL LİFE , ŞIK VE MODERN MİMARİ KONUSUNDA YEPYENİ BİR BOYUT KAZANDIRIYOR.

3 Dakika

Sahile

5 Dakika

Çarşıya

19 Dakika

Karaburun'a

45 dakika

Alaçatı'ya

1 Saat 15 Dk

İzmir'e

Konfor Isıcam

Isı Yalıtım Sistemleri Kullanılmıştır.

Ankastre Mutfak

Son Teknoloji Ankastre Ocak, Fırın, Davlumbaz Kullanılmıştır.

-SEAL LIFE MORDOĞAN

Yeni Bir Yaşam Biçimi

Pencerenizi her açtığınızda tüm duyularınızı harekete geçirecek olan temiz havası, evde yapılan her aktiviteyi daha keyifli hale getiren eşsiz manzarası, Seal Life Mordoğan’ı benzersiz kılan özelliklerden yalnızca bazıları.

İnce dokunuşlarla tasarlanırken hem işlevsellik hem de estetik kavramlarını harmanlayan Seal Life, şık ve modern mimari konusuna yepyeni bir boyut kazandırıyor

-SEAL LIFE MORDOĞAN

Geleceğe Yatırımınızı Bugünden Yapın

Seal Life Mordoğan yalnızca bir proje değil, geleceğe yapmış olduğunuz bir yatırım. Bu yatırım, size yepyeni, huzurlu ve mutlu bir hayat tarzı sunuyor. Yaşadıklarınızı bir kenara bırakıp, hayatınızda yeni bir sayfa açmak istiyorsanız, tam sırası. Merkezi ve bir çok yere yürüme mesafesinde olan konumu, hem karayla hem denizle ulaşımının yanı sıra, kendi içerisinde sunduğu imkanlar, size özel ve sizin için incelikle tasarlandı.

- SEAL LIFE MORDOĞAN

Stresten Uzak Size Özel Yaşam Alanları

Mordoğan, yüksek oksijen oranı, Akdeniz ikliminin nemini ve sıcaklığını dağıtan rüzgarı ile mitolojide de yer bulan özel bir iklime sahiptir. Ege’nin saklı cennetinde hayalini kurabileceğiniz tüm detayları ve ihtiyaçları sizin için düşünerek, sadece size özel iskelesi olan, denize sıfır, stresten uzak yaşam alanları tasarladık.

-SEAL LIFE MORDOĞAN

İhtiyacınız Olan Her Şey Ayağınızın Altında

Geniş ürün yelpazesiyle ailenizin tüm ihtiyaçlarını temin edebileceğiniz ticari mekanlar sayesinde yaşam artık daha hızlı, kolay ve zahmetsiz. Gündüz size özel iskelenizde misafirlerinizi ağırlayabilir, akşamüstü denize sıfır olan konumunuzda günbatımının tadını çıkarabilirsiniz.

-SEAL LIFE MORDOĞAN

Göz Alıcı Detaylar Nefesinizi Kesecek

Gözünüzü yoracak tüm detaylardan uzak, kendinizi tam olarak evde hissedeceğiniz sade ve şık mimarisiyle beklentilerin ötesine geçin.Huzur ve konfor kelimelerinin harmonisiyle yaratılan Seal Life, size eşsiz deneyimler sunuyor.

-SEAL LIFE MORDOĞAN

Daire İçi Donanımlar

28 Yıllık Tecrübemizle Sizlere Daha İyi Bir Yaşam Kalitesi Sunabilmek İçin Hiçbir Detayı Atlamadık. Çünkü Biliyoruz Ki Başarı Detaylarda Gizlidir.

Elektrikli Duvar Radyatör Paneli

Klima

Şok Su Isıtıcısı

Buzdolabı

Görüntülü İletişim

Bulaşık Makinesi

Ankastre Ocak Fırın Davlumbaz

TV Ünitesi

Mutfak Dolapları ve Banko

Vestiyer Dolabı

Yatak Başı+Baza

Gardroplar

1.Sınıf Laminant Parke

Komodin

1.Sınıf Seramik Malzemeler

Konfor Isıcam

1.Sınıf Vitrifiye Ürünler

Duşakabin

-SEAL LIFE MORDOĞAN

Rezidans Özellikleri

Pim Vizyonu ve Güvencesiyle Bir Proje Daha Hayata Geçiyor.
Sizde Geleceğe Yatırım Yapmak İstiyorsanız Seal Life Mordoğan Tam Size Göre
Toplam Daire
371
This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag