Skip links
Hakkımızda

Pim Fonksiyonel Mimari & İç MimariUygulama ÇözümleriYenileme ProjeleriYapısal Tasarım İnşaat Faaliyetleri

Bülent Hakkı Özkan tarafından kurulan Pim İnşaat & Proje, 1995'ten bu yana kalite, şıklık, sadelik ve fonksiyonellik ilkelerini benimseyerek, mimari tasarım, uygulama projeleri, dekorasyon ve tüm inşai faaliyetler konusunda yurt içi ve yurt dışında hizmet veren özel bir tasarım ofisidir. Özgün tasarımlar, işlevsel ve modern tarzımız ile yaşam alanları yaratıyoruz. Konsept tasarımdan, uygulama projelerine ve inşaat süreçlerine kadar her şey PİM'in çatısı altında birleşiyor.

  • Taahhüt İşleri
  • Uygulama Projeleri
  • Yap - Sat Projeleri
  • Yenileme
  • İç Tasarım
  • Şehir Planlama
  • Yapısal Tasarım
  • Yerleşim Alanı Tasarımı
28
Yıllık Deneyim

PİM DETAY

Pİm İnşaat & Proje

El İşçiliği

ve Estetik

Görkemli, kimliği olan projeler yaratmanın sırrı el işçiliği ve estetiğin uyumunda saklıdır. Bu uyum kültürel zenginlik ve yaşam deneyimleri ile mümkündür.

PİM olarak, tarihimizin ve coğrafyamızın bize kattığı kültürel zenginlik ve 28 yıllık tecrübemizle müşterilerimize sunduğumuz estetik bakış açısı ve el işçiliği konusunda fark yaratmaktayız. Müşterilerimizin hayallerini anlamaya, vizyonlarını oluşturmaya ve ötesine geçmeye kararlıyız.

— İşçilikle Buluşan Estetik, Büyülü Detaylar Yaratır

Modern Mimari

Pim, modern mimarinin mühendislik, inşaat ve tasarım disiplinleri ile uzmanlığını benzersiz bir şekilde harmanlamaktadır. Bu eşsiz kombinasyon sayesinde geniş müşteri yelpazesine ve paydaşlarına birinci sınıf modern mimari çözümleri sunar.

Pim olarak, yaptığımız özgün tasarımlar ve projeler ile modern mimarinin gelişmesine katkı sağladığımız gibi, sektöre öncülük etmeyi bir görev biliriz.

GÜZELBAHÇE EVLERİ

Süreçlerimiz

Geleceğin
Projelerini
İnşa Etmek.

01

Analiz

Projenin yapılacağı yerde bir takım fizibilite çalışmaları uygulanır, projenin yasal ve yapısal olarak uygun olup olmadığı değerlendirilir, bu analizlerin sonucunda oluşan nihai karar alma süreçidir.

02

Konsept

Projenin doğaya ve bulunduğu çevreye duyarlı, farklı güzellik ve kimliğe sahip yerlerin yaratılması gerektiği gibi, işlevsel ve amacına uygun bir konsept belirleme süreçidir.

03

Teklif

Projenin hayata geçirilmesi için gerekli finansmanın belirlenmesi, ekonomik koşulların değerlendirilmesi ve bunun sonucunda Proje için belirlenen fiyatın teklif edilmesi

04

Uygulama

Konsept ve teklifin onaylanmasından sonra proje uygulama aşamasına geçilir, şantiyenin kurulması, ekiplerin görevlerindirlmesi, vb sahada proje yönetim süreçleri başlar. Teklifte belirlenen tarihte projenin teslimi yapılır.

Pim Projeleri

Hayalindeki Projeyi Gerçeğe Dönüştürelim . Bize mail gönderebilir info@piminsaatproje.com veya +90 (232) 464 85 86. arayabilirsiniz.

EKİBİMİZ
PİM DEKORASYON

Bülent Hakkı Özkan / İç Mimar /Kurucu

Zeki Işık / İnşaat Mühendisi

Turan Başay / İnşaat Mühendisi

Faruk Yentürk / Proje Sorumlusu

Gün Ünbay / İç Mimar

Rüveyda Özkan Ünbay / Sanat Danışmanı

Tamer Şenol / Şantiye Sorumlusu

Kürşat Gürer / 3D Görsel Tasarım Uzmanı

Didem Türksoy / Pazar Araştırma Uzmanı

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag